انواع تخت های بیمارستانی|ویژگی های تخت زایمان
۱

انواع تخت های بیمار

با افتخار فروشگاه سینوحه کالا از سال 1380 در راستای رفع نیاز افراد کم توان به تامین اجناس درجه یک مورد نیاز شما عزیزان، اقدام کرده است. در این مقاله در خدمت شما هستیم تا آگاهی شما نسبت به انواع تخت های بیمارستانی بیشتر شود.

تخت های بیمارستانی به طور کلی عبارتند از :

  1. تخت ارتوپدی
  2. تخت زایمان
  3. تخت کودک

و دیگر مدل های تخت هایی که در بیمارستان یافت می شود مانند تخت بیمارستانی سه شکن و یک شکن، تخت بستری بیمار، تخت معاینه بیمار، تخت بستری اطفال، تخت CPR، تخت جراحی، تخت های CCU و ICU، تخت های الکتریکی، تخت های برقی و …. .اگر بخواهیم توضیح مختصری به عنوان مثال درباره تخت بیمارستانی زایمان دهیم ؛ به این نوع تخت ها ژنیکولوژی نیز می گویند که کارایی اصلی این نوع تخت ها در این است که پوزیشن هایی را تعبیه می کند که به عمل زایمان طبیعی بسیار کمک می کند. این مدل تخت بیمارستانی از شرایط ویژه ای برخوردار است چرا که مادر هنگام زایمان و مدتی بعد از زایمان نیز به علت راحتی و خصوصیت های ویژه  بسیاری که این تخت دارد، روی همان تخت بستری و معاینه می شود؛ پس بسیاری از مشکلات، ناراحتی ها و خطرات احتمالی که از جابجایی مادر امکان دارد به وجود آید رفع خواهد شد. یکی از ویژگی های تخت های بیمارستانی مخصوص زایمان این است که در مواقع مورد نیاز به تخت انتقال یا تخت جراحی تبدیل می شوند. این تخت های بیمارستانی از چهار بخش تکیه گاه، محل نشستن و دراز کشیدن و محلی برای قرار گرفتن پا های بیمار تعبیه شده است.

اگر می خواهید جدا از تخت های بیمارستانی اطلاعات کلی درباره تمامی محصولات اعم از انواع ویلچر ها،تخت های برقی،ویلچر های برقی و … به دست بیاورید می توانید به صفحه محصولات مراجعه کنید و یا با مشاوران شرکت سینوحه کالا تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس: (021) 22724375

 

1

  1. ویدئو می 25, 2019 پاسخ

    این فیلم رو دیدی؟
    ویدئو

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.